.

.

.

<<  Kurumsal  >>

İLBİLGE ANAOKULU; Konya'da Güçlü eğitim kadrosu ve modern eğitim yuvasıyla geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın eğitimi alanında hizmet veriyoruz.

.

Yaşamımızın en değerli varlıkları çocuklarımızdır. Çocuklarımız bizim gelecekteki umut ve yeşeren fidanlarımızdır. Bizler, en değerli varlıklarımızı geleceğe emin adımlarla hazırlamak için sizlerleyiz.

.

3-6 yaş arası çocuklarımızı sürekli gelişen dünyaya ayak uydurabilen saygılı, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, özgüveni yüksek, aile ve toplum değerlerinin bilincinde olarak sıcak ve sevgi dolu yuvamızda yetiştirmeyi hedefliyoruz.

.

Biz, güçlü kadromuz, modern eğitim alanlarımız, modern sınıflarımız, sevgi dolu atmosferimiz ile çocuklarımızı yarınlara hazırlama sorumluluğunu sizlerle paylaşmaya hazırız.

.

Hedefimiz; Çocuklara yaşlarına uygun gelişim desteği ve öğrenme süreci sağlamak. Kendini ifade etmesi için cesaret ve güç vermek. Özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek. Çocuklarımızın yaratıcılığını güçlendirmek.

.

Okul önceci eğitim; çocuğun doğduğu günden temel eğitime başladığı güne kadar geçen 0-6 yaş arasındaki dönemi kapsayan ve çocukların, daha sonraki yaşamlarında çok önemli bir yeri olan bedensel (psikomotor),duygusal, sosyal, zihinsel ve dil gelişimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı bu doğrultuda kişiliğin şekillendiği erken çocukluk çağı diye adlandırılan gelişim ve eğitim süreci olarak tanımlandırılabilir.

.

Çocuklar anaokulunda uzun süreli oyun ve keşif fırsatlarına sahiptirler. Projeler üretirler. Ürettikleri bu projeler üzerinde tekrar tekrar çalışarak, dönüşümlü düşünme fırsatları bulurlar.

.

Vizyon; Değişen ve gelişen teknolojiyi takip eden, kendini sürekli yenileyen, araştıran, çocuklarda sevgi dolu izler bırakan, dinamik ve çağdaş model bir okul öncesi eğitim kurumu olmaktır.

.

Misyon;İlbilge Okul Öncesi Eğitim Kurumları araştıran-sorgulayan, sevgi dolu ve saygılı, iletişim kuran, mutlu, Atatürk ilke ve değerlerini bilen, onlara sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

.

.

Konya İl Bilge Anaokulu
Tel : 0 531 662 55 91    WhatsApp : 0 531 662 55 91
E-mail : bilgi@konyailbilgeanaokulu.com
Konya Insaat